23 stycznia, 2022

Cialis Onli

Serwis poradnikowy

Zaburzenia erekcji po zażywaniu sterydów

Sterydy anaboliczne są przebiegłym wrogiem męskości – pozornie ją zwiększają, ale w rzeczywistości doprowadzają ludzki organizm do pewnego spustoszenia. Panowie, którzy odstawili już sterydy, mierzą się z poważnymi schorzeniami zdrowotnymi, między innymi z bezpłodnością i zaburzeniami erekcji. Zamiast jednakże powracać do szkodliwego nawyku, warto sięgać po Kamagrę – bezpieczny specyfik odpowiedzialny za wspomaganie męskiej potencji.

Panująca w świecie współczesnym moda na piękne ciało, skłania wielu panów do wspomagania się różnego typu specyfikami, nierzadko również szkodliwymi. Branie anabolicznych sterydów jest rozpowszechnione głównie pośród młodych panów, którzy nie chcą oczekiwać na satysfakcjonujące efekty treningów prowadzonych przez wiele miesięcy.

Anaboliki mają wpływ na przyspieszenie procesu podziału komórek wybranych tkanek w ludzkim organizmie – stąd też szybkie przyrosty w masie mięśniowej, zwiększenie siły i wytrzymałości. Na dłuższą metę jednakże uzależnienie od brania sterydów, stanowi prostą drogę do niszczenia swojego organizmu. Efektem ubocznym używania anabolików, będzie między innymi impotencja i bezpłodność.

Popęd seksualny a sterydy

Uzależnienie od brania sterydów jest cichym wrogiem działającym w nieco pokrętny sposób – najpierw prowadzi do tego, iż mężczyzna czuje się bardziej męski, na dłuższą metę jednakże ta męskość jest mu odbierana. W taki sposób właśnie oddziałuje na organizm testosteron – płciowy hormon męski stanowiący najbardziej popularny składnik anabolików. W pierwszej kolejności prowadzi on do podniesienia wydolności organizmu i zwiększenia popędu płciowego. Później jednakże pustoszy męską hormonalną gospodarkę.

Jak to w ogóle jest możliwe? Odpowiedź jest bardzo łatwa. Kiedy ilość testosteronu we krwi przekroczy dopuszczalne granice, wówczas organizm będzie się przed nim bronił. Układ podwzgórze-przysadka-gonady uruchomi mechanizmy, których cel stanowi obniżanie ilości hormonu obecnego we krwi. Po chwilowym wzmacnianiu nadchodzi zatem dość poważny kryzys. Już na tymże etapie, mężczyzna może posiadać kłopoty z potencją. Zauważa także spadek siły i tak zwana depresję posterydową.

Co po odstawieniu sterydów?

Niestety, nawet po zupełnym zrezygnowaniu z brania anabolików, organizm jeszcze długo nie będzie mógł wrócić do formy pierwotnej. Długotrwałe używanie substancji szkodliwych może wręcz wywoływać zmiany o charakterze trwałym. To właśnie za sprawą odstawienia sterydów mężczyźni zaczynają czuć wszelkie symptomy impotencji – brak satysfakcjonujących erekcji, problemy z jakością i ilością plemników, zahamowanie albo obniżenie spermatogenezy, zanik jąder, obniżone libido.

Nadmierne ilości testosteronu mogą blokować nasienne kanaliki – nawet jeżeli męskie nasienie ciągle znajduje się w spermie, nie może się wydostać, a to doprowadza do zwyrodnieniowych stanów.

Brak erekcji po braniu sterydów

Najgorszą rzeczą, którą może zrobić mężczyzna mający zaburzenia erekcji po odstawieniu anabolików, będzie ponowne wspomaganie się środkami o szkodliwym działaniu. Oczywiście, w krótkiej perspektywie czasu, mogą one prowadzić do poprawienia się możliwości, niemniej jednak tak naprawdę sięgnięcie po nie po ich odstawieniu, to cofanie się o dwa kroki do tyłu.
Niewątpliwie, wspomaganie się za pomocą leków, czasami jest potrzebne. Na rynku mamy jednakże dostęp do wielu bezpiecznych specyfików na erekcję, które nie są uzależniające, zaś właściwie zastosowane nie niesie ze sobą praktycznie żadnego ryzyka pojawianie się rezultatów ubocznych.

Jednym spośród najbardziej skutecznych specyfików na erekcję, będzie Kamagra – niebieskie tabletki z sildenafilem z składzie, odpowiadają za rozszerzanie się naczyń krwionośnych, co w połączeniu z bodźcami erotycznymi wspomaga osiąganie satysfakcjonujących wzwodów.

Kamagra pomaga mężczyznom w przetrwaniu czasu po tym, jak odstawią anaboliki i odzyskaniu utraconej pewności siebie. Kiedy organizm już do siebie dojdzie, mężczyzna może odrzucić Kamagrę – powrócenie do naturalnej aktywności seksualnej bez wspomagania medycznego, jest bowiem jak najbardziej możliwe.